یوسف مرادیان:"گام های شیدایی"سفر زندگی است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۱ 

 

پایگاه خبری مجله هنری: یوسف مرادیان فیلم "گام های شیدایی" را نوعی سفر زندگی و طی طریق برای تکامل انسان ها دانست.

یوسف مرادیان بازیگر فیلم "گام های شیدای" گفت:به طور کلی فیلم اشاره ای به برخی از سربازان آمریکایی دارد که به اجبار به مناطقی مانند عراق و افغانستان اعزام شده اند که هیچ کدام انگیزه ای برای حضور در این مناطق نداشته و خود را در آن کشور غریبه می دانستند. 

وی افزود:در بین این سربازان کسانی بودند به دین اسلام که به صلح وآرامش دعوت می کند،تمایل پیدا کردند و به نوعی سفر زندگی و طی طریقی برای این افراد جهت تکامل آنها روی می دهد. 


مرادیان با اشاره به سی و یکمین جشنواره فیلم فجر،اظهار داشت:بواسطه مسافرت تا به امروز موفق به دیدن فیلم ها نشده ام ولی طبق شنیده ها مطلع شدم جشنواره حال و هوای دوره های قبل را ندارد که این امر به خاطر اینکه اکثر فیلم ها کار اول هستند طبیعی است. 
بازیگر فیلم "گام های شیدایی" اشاره کرد:معتقدم استارت اکران فیلم ها از جشنواره خواهد خورد،زیرا کسانی که فیلم ها را تماشا کردند می توانند مبلغان خوب فیلم بوده و یا برعکس در مقابل فیلم بد موضع گیری کنند. 


یوسف مرادیان در پایان خاطرنشان کرد:امیدوارم شاهد اتفاقات خوبی در سینما باشیم،زیرا تجربه نشان داده فیلم های ایرانی در جشنواره های مختلف بین المللی موفق بوده اند پس میتوان فیلم خوب متناسب با مکتب و اعتقادات خود بسازیم.  

/ 1 نظر / 30 بازدید
Melody

ممنون...زحمت کشیدی.