همراه با سارا خوئینی ها و آشپزی در منزلش

فارس سینما-در ادامه آشپزی با بازیگران محبوب سینما و تلویزیون,این بار نوبت به آشپزی سارا خوئینی ها بازیگر خوب سینمای کشورمان در منزلش می رسد.
در خانواده خانم خوئینی ها آشپزی ارثی هستش,بله این حرف کاملا جدی هست چون پسر کوچک خانم خوئینی ها بهتر از ایشون می تواند یک پیتزا درست کنند.
سارا خوئینی در مورد اینکه کدام غذاها را بهتر می تواند درست کند می گوید:خوب ابتدا باید بگم که من یاد گیری آشپزی را از خواهرم و مادرم یاد گرفتم,باور کنید در زمان جوانی حتی نمی توانستم برنج بپزم.ولی الان به راحتی می توانند خورشت های خوب ایرانی را درست کنم.البته اگر زمانی بخواهم غذای دیگر کشور ها را هم درست کنم سعی می کنم تا جایی که امکان داشته باشد از مواد غذایی درست و طبق دستورات آن غذا پیش بروم.من در درست کردن قرمه سبزی,میرزا قاسمی,کوکوی سبزی خیلی وارد هستم.
سارا خوئینی ها در مورد اینکه آیا از کتاب آشپزی کمک می گیرد می گوید:من همیشه از کتاب آشپزی کمک نمی گیرم ولی برای پخت بعضی از کیک ها و یا شیرینی ها نیاز هستش که از کتاب آشپزی استفاده کنم ولی یادم هستش یک روزی خواستم فسنجان را از روی دستورات کتاب آشپزی درست کنم ولی یکی از صفحات کتاب پاره شده بود,باور نمی کنید هرکاری می کردم رنگش تیره نمی شد(باخنده).
سارا خوئینی ها در مورد اینکه کدام غذا را بیشتر دوست دارد می گوید:من تمامی غذاهای ایرانی دوست دارم,ولی ماهی با برنج و ترشی را خیلی زیاد دوست دارم.


این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 970x708 می باشد و حجم آن 175KB است.
این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 662x724 می باشد و حجم آن 102KB است.

/ 0 نظر / 30 بازدید